Maxime Beland, dyrektor kreatywny Splinter Cell, powraca do Ubisoftu

Czy to oznacza, że otrzymamy next genową odsłonę przygód Sama Fishera?

@ 21.01.2020, 09:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x

Maxime Beland, dyrektor kreatywny Splinter Cell, powraca do Ubisoftu

Pisaliśmy wczoraj o tym, że Ubisoft zamierza tworzyć bardziej zróżnicowane gry. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, do zreorganizowanych struktur korporacji powrócił były reżyser serii Splinter Cell, Maxime Beland.

O powrocie dowiedzieliśmy się za sprawą profilu Belanda dostępnego na łamach portalu LinkedIn. Deweloper przepracował poza strukturami francuskiej spółki zaledwie kilka miesięcy, znajdując zatrudnienie w Epic Games, a teraz znowu będzie  tworzył gry dla Ubisoftu.

Z dotychczasowych osiągnięć projektanta, warto wymienić pierwszą część cyklu Assassin's Creed, Far Cry 4, Far Cry Primal oraz Far Cry 5. Prócz tego pełnił on rolę kreatywnego dyrektora Rainbow Six: Vegas, Splinter Cell: Conviction oraz Splinter Cell: Blacklist. Jak zatem widać, doświadczenie ma.

W tym momencie nie wiemy czym dokładnie będzie zajmował się Maxime Beland, ale być może trzymał będzie pieczę nad kolejną częścią cyklu Splinter Cell. Plotkuje się o niej od bardzo dawna, aczkolwiek wciąż nie mamy na jej temat żadnych konkretów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?