Nintendo przypomina o najlepszych premierach na Switcha w 2020 roku

Za pomocą specjalnej infografiki.

@ 20.01.2020, 22:58
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Nintendo przypomina o najlepszych premierach na Switcha w 2020 roku

Firma Nintendo przygotowała specjalną infografikę, która pozwala nam zerknąć na nadchodzące premiery w 2020 roku. Oczywiście mowa tutaj głównie o najgłośniejszych produkcjach, promowanych przez samo Nintendo.

O ile w początkowych miesiącach w eShopie panowały względne pustki, tak teraz cyfrowy sklep Switcha jest dosłownie zalewany kolejnymi pozycjami. Niestety, sporo z tych produkcji jest po prostu słaba, ale kolejni wydawcy i tak próbują swojego szczęścia na tej niezwykle popularnej platformie.

Nintendo postanowiło więc przygotować specjalną infografikę, która pozwala nam podejrzeć, jakie głośniejsze tytułu w 2020 roku trafią na Switcha. Jak widać, nie przy każdym tytule ujawniono konkretną datę, ale być może więcej szczegółów poznamy podczas kolejnego Nintendo Direct

Wciąż czekamy m.in. na ujawnienie daty premiery nadchodzącego hitu od PlatinumGames, czyli Bayonetta 3. Niestety tytułu zabrakło na poniższej infografice, ale kto wie - może jeszcze w tym roku wcielimy się w popularną Wiedźmę.


Sprawdź także:
Bayonetta 3

Bayonetta 3

Premiera: 2020
SWITCH

Bayonetta 3 to kolejna odsłona popularnego cyklu slasherów od studia Platinum Games.W produkcji ponownie wcielamy się w tytułową wiedźmę, która musi stawić czoła kolejnym...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?