Dying Light 2 opóźnione - wiosenna premiera nieaktualna

Techland potrzebuje więcej czasu na doszlifowanie gry.

@ 20.01.2020, 17:59
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Dying Light 2 opóźnione - wiosenna premiera nieaktualna

Kolejny polski superhit zalicza poślizg. Po Cyberpunk 2077, tym razem nowy termin premiery będzie mieć Dying Light 2. Gra pierwotnie miała debiutować wiosną 2020, a tymczasem... tymczasem nie wiemy jaki jest nowy dzień jej wydania!

Techland nie sprecyzował bowiem nowej daty premiery. Wcześniej też nie znaliśmy konkretnego terminu, ale wiedzieliśmy chociaż, że mowa o wiośnie. Tym razem nie wiemy nic, ale studio obiecuje wrócić z konkretami w ciągu kolejnych miesięcy.

Oficjalnie podane powody są standardowe - chodzi o dodatkowy czas na doszlifowanie gry, by spełniała ona wizję twórców i jednocześnie trafiała w nasze oczekiwania.

Być może Techland chce wydać grę jednocześnie także na nadchodzących PlayStation 5 oraz Xboksie X? Wówczas mówilibyśmy o premierze na przełomie 2020 / 2021 roku. A może w ogóle gra nie trafi na obecne PlayStation 4 i Xboksa One, ale wyląduje wyłącznie na nowych konsolach? Tak było w przypadku pierwszego Dying Light, które przecież pierwotnie zapowiedziano na PlayStation 3 i Xboksa 360, by w niemal ostatniej chwili przerzucić się na PS4 i XOne.

Na razie możemy jednak tylko rozmyślać - pozostaje poczekać na konkrety. Pewnym natomiast jest, że poczekamy jeszcze przynajmniej kilka długich miesięcy na premierę Dying Light 2.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:29, 20.01.2020
Szkoda, ale że nie mieli ustalonej konkretnej daty premiery to nawet tak nie boli to opóźnienie.