Bungie chce pomóc Australii, ruszyła akcja Guardians for Australia

Wszystkie zgromadzone w jej ramach fundusze przekazane zostaną do domu kangura.

@ 20.01.2020, 11:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Bungie chce pomóc Australii, ruszyła akcja Guardians for Australia

W Australii w ostatnim czasie dzieje się bardzo źle. Klimat ulega zmianie, a w rezultacie kraj najpierw nawiedziły upały i pożary, a obecnie szaleją tam powodzie. Pomóc postanowiło studio Bungie, które wystartowało z inicjatywą Guardians for Australia.

Guardians for Australia to kampania mająca na celu zgromadzenie środków pieniężnych mogących pomóc mieszkańcom (także czworonożnym) Australii. Kampania zorganizowana została na łamach sklepu Bungie, a osoby nią zainteresowane mogą kupować specjalne koszulki Guardians for Australia.

Wzór koszulki jest limitowany. Powiązano go oczywiście z ostatnim projektem studia, grą Destiny 2. Zamówienia na koszulki można składać już teraz. Przyjmowane są one pomiędzy 17 stycznia, a 18 lutego bieżącego roku. Później nastąpi wysyłka koszulek i przekazanie zgromadzonych funduszy.

Więcej informacji na temat inicjatywy znajdziecie w tym miejscu.


Sprawdź także:
Destiny 2

Destiny 2

Premiera: 24 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X

Destiny 2 to kontynuacja wydanego w 2014 MMOFPS-a łączącego element cRPG - Destiny. Podobnie jak w przypadku oryginału, również tym razem za projekt odpowiedzialne jest s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?