Horizon: Zero Dawn to pierwsza z gier Sony, które zmierzają na PC

Na to przynajmniej wskazują kolejne doniesienia krążące w sieci.

@ 20.01.2020, 11:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4

Horizon: Zero Dawn to pierwsza z gier Sony, które zmierzają na PC

Całkiem niedawno pisaliśmy o tym, że Horizon: Zero Dawn będzie prawdopodobnie dostępne na PC. Informacja to o tyle ciekawa, że mamy do czynienia z tytułem ekskluzywnym opracowanym przez wewnętrzne studio firmy Sony. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, na Horizon: Zero Dawn się prawdopodobnie nie skończy.


Na Twitterze pojawiły się kolejne pogłoski mogące świadczyć o tym, że Sony zacznie swoje gry wydawać na PC. Tak przynajmniej uważa Jason Schreier z Kotaktu, jak również Todd Phillips - czyli jeden z redaktorów EG. Z wypowiedzi wynika, że kolejnym projektem może być debiutujące niebawem Dreams.


Wpisy, o których mowa widnieją poniżej. Pamiętajcie, że mamy oczywiście do czynienia ze spekulacją, albowiem Sony niczego jeszcze oficjalnie nie potwierdziło. Jak tylko pojawią się nowe informacje, w tym zapowiedź japońskiego giganta, nie omieszkamy Was powiadomić.
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLucas-AT   @   11:14, 20.01.2020
Nowa dekada może być dekadą ekosystemów, a nie sprzętów. Nie zdziwiłbym się gdyby Sony na PC wrzuciło PS Store jako kolejny sklepik na PC.
0 kudosGuilder   @   11:23, 20.01.2020
Musi być w tym spora kasa, skoro w to idą. No i nic dziwnego, te exclusive-y są super tytułami.
Ja oczywiście jestem za. Szczęśliwy
0 kudosgajda1000   @   13:05, 20.01.2020
No Panowie. Za niedługo God Of War na PC.
0 kudosmrPack   @   14:35, 20.01.2020
Cytat: Lucas-AT
Nowa dekada może być dekadą ekosystemów, a nie sprzętów. Nie zdziwiłbym się gdyby Sony na PC wrzuciło PS Store jako kolejny sklepik na PC.
Rozwiązanie z własną platformą do sprzedaży też przyszło mi do głowy jeśli Sony miałoby rzeczywiście wydawać swoje gry na PC. W każdym razie w lutym wszystko powinno być jasne.