Total War: Three Kingdoms otrzymało sporo nowej zawartości

Co ważne, wiele zmian i nowości jest darmowych.

@ 17.01.2020, 11:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Total War: Three Kingdoms otrzymało sporo nowej zawartości

Ostatnie dzieło studia Creative Assembly, Total War: Three Kingdoms, otrzymało wczoraj kolejne rozszerzenie. To jednak nie wszystko, co przygotowali dla nas deweloperzy.

Studio ujawniło, że Total War: Three Kingdoms otrzymało także sporą aktualizację (oznaczoną numerem 1.4). Jej zawartość jest w pełni darmowa, a po zainstalowaniu patcha w przedsięwzięciu zauważymy nie tylko mniej błędów i niedociągnięć, ale również sporo nowości.

Aby zaprezentować fanom cyklu Total War wszystkie zmiany, twórcy Total War: Three Kingdoms przygotowali krótki materiał filmowy. Dowiadujemy się z niego, że programiści poświęcili sporo czasu, na to by usprawnić interfejs użytkownika i dodać poprawki wpływające na wygodę.

Ponadto, oddano w nasze ręce możliwość grania jako Tao Qian, zarówno w głównej grze, jak i fabule opracowanej na potrzeby dodatku. Oczywiście Tao Qian ma różne unikatowe umiejętności oraz cechy wpływające na większe zróżnicowanie rozgrywki.

Dodatek oraz aktualizacja dla Total War: Three Kingdoms są już dostępne. Samą grę nabędziecie wyłącznie na PC, a przed zakupem rzućcie okiem na jej wymagania oraz recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?