Stadia otrzyma w tym roku 120 nowych gier

Co ciekawe, część tytułów będzie miało ekskluzywne premiery na platformie giganta.

@ 17.01.2020, 09:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Stadia otrzyma w tym roku 120 nowych gier

Stadia to w tym momencie jedna z najważniejszych inicjatyw rozwijanych przez firmę Google. Spółka ma dalekosiężne plany, jeśli chodzi o swoje nowe dziecko, a my właśnie poznaliśmy ich zarys.

Google poinformowało, że jeszcze w tym roku w katalogu usługi pojawi się 120 nowych tytułów, a czego 10 będzie miało swoją premierę ekskluzywnie na Stadia. Dowiedzieliśmy się o tym za sprawą wpisu, który pojawił się na blogu korporacji.

"Mamy mnóstwo planów i będziemy kontynuować ciężką pracę, mającą na celu zachwycenie graczy naszą wizją dla Stadia", czytamy we wpisie. "Pracujemy z naszymi partnerami, aby podzielić się z Wami większą ilością szczegółów na temat tych gier niebawem".

Co ważne, na grach rozwój Stadia się nie skończy. Google informuje również o tym, że planuje wiele nowych rozwiązań oraz funkcji, a mają one debiutować po kolei w nadchodzących tygodniach i miesiącach. W najbliższym czasie dostaniemy m.in.:

  • Wsparcie dla gier 4K w przeglądarce;
  • Dodatkowe funkcje asystenta podczas grania w przeglądarce;
  • Wsparcie dla kolejnych urządzeń Android;
  • Gra za sprawą kontrolera podczas zabawy w przeglądarce.

Stadia zadebiutowało w listopadzie 2019 roku, a obecnie oferuje 22 gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?