Horizon: Zero Dawn wyjdzie na PC jeszcze w tym roku - kolejne doniesienia

Serwis Kotaku, powołując się na trzy niezależne osoby, oznajmił, że jeszcze w tym roku Horizon: Zero Dawn wyjdzie na PC.

@ 16.01.2020, 20:38
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Horizon: Zero Dawn wyjdzie na PC jeszcze w tym roku - kolejne doniesienia

Wokół premiery jednego z największych tytułów ekskluzywnych Sony na PlayStation 4, Horizon: Zero Dawn, robi się bardzo głośno na temat potencjalnego wydania gry studia Guerilla Games na komputerach osobistych. A jak wiemy z doświadczenia - gdy wokół takiej produkcji robi się szum z kilku niezależnych źródeł, to coś jest na rzeczy. Teraz informacje na temat przeniesienia Horizon na PC-ty - i to jeszcze w tym roku - ma serwis Kotaku!

Dzisiaj, zaraz po tragicznych doniesieniach związanych z przesunięciem daty premiery Cyberpunka 2077 na wrzesień, serwis Kotaku, powołując się na trzy niezależne osoby będące blisko projektu, oznajmił, iż jeszcze w tym roku doczekamy się przeniesienia Horizon: Zero Dawn na komputery osobiste!

Choć i tak, w nieformalny sposób, możemy zagrać w produkcję autorów cyklu Killzone - w tym miesiącu gra trafiła do usługi PS Now, która to pozwala streamować rozgrywkę na dowolne urządzenie (w tym właśnie na PC-ty).

Wieści w podobnym tonie, jednak będące nieco dokładniejsze, ponieważ mówiące o lutym 2020 roku, ukazały się w sieci jakiś czas temu. Tam źródłem był rosyjski YouTuber, który prawidłowo przewidział PC-tową premierę innego "exa" - Death Stranding. Czy tym razem będzie podobnie? Przekonamy się już niedługo - Sony prawdopodobnie odkryje wszystkie karty na swojej imprezie PlayStation Experience, odbywającej się 16 lutego.


Sprawdź także:
Horizon: Zero Dawn

Horizon: Zero Dawn

Premiera: 28 lutego 2017
PS4, PC

Horizon: Zero Dawn to zupełnie nowa marka od studia Guerilla Games odpowiedzialnego za serię Killzone. Projekt został oficjalnie zapowiedziany podczas targów E3 2015, kie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   19:33, 17.01.2020
Ciekawe jak ta gra wyjdzie na PC.