Marvel's Avengers opóźnione na wrzesień 2020 roku

Będziesz musiał poczekać kilka dodatkowych miesięcy, aby w końcu zagrać jako najpotężniejsi bohaterowie Ziemi.

@ 14.01.2020, 18:38
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Marvel's Avengers opóźnione na wrzesień 2020 roku

Wraz z ogłoszeniem dziś rano opóźnienia w remake'u Final Fantasy VII, Square Enix ujawniło również, że opóźnia także jedną z największych premier tego roku, czyli Marvel's Avengers. Nad superprodukcją od lat dłubie Crystal Dynamics, które potrzebuje jeszcze chwilę czasu na dopracowanie produkcji.

Zamiast debiutować na rynku w maju, jak pierwotnie zamierzano, Square Enix ogłosiło dziś rano, że Avengers pojawi się po wakacjach. Premiera gry planowana jest na 4 września 2020 r. Studio odpowiedzialne za grę oświadczyło, że przesunięcie premiery sprawi, że Marvel's Avengers będzie „najlepszą grą Avengers”. Przeprosili również za opóźnienie dodając: „Jesteśmy przekonani, że warto będzie czekać”.

W porównaniu do Final Fantasy VII, wydawca był nieco cichszy z grą o Avengersach w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W rzeczywistości nie widzieliśmy nic ważnego na temat tej przygody od czasu, gdy ujawniono, że Kamala Khan będzie grywalną postacią. Od tego czasu Square dziwnie milczy na temat projektu z tego czy innego powodu. Teraz ta cisza wydaje się mieć więcej sensu, biorąc pod uwagę, że gra została przesunięta o około trzy miesiące.

Marvel's Avengers zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Google Stadia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?