Zapowiedź Batmana od Warner Bros. Montreal już niebawem?

Wygląda na to, że Warner Bros. Montreal już wkrótce ujawni swoje kolejne przedsięwzięcie.

@ 13.01.2020, 20:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zapowiedź Batmana od Warner Bros. Montreal już niebawem?

Pisaliśmy niedawno o tym, że Warner Bros. Montreal powoli zaczyna zajawiać swoje kolejne przedsięwzięcie, czyli grę w uniwersum Batmana. Choć nadal nie mamy konkretów, z najnowszych plotek wynika, że produkcję zobaczymy niebawem.

Na łamach Twittera pojawiło się kilka wpisów od niejakiego KC Walsha, czyli tzw. insidera (osoby posiadającej branżową wiedzę). Mimo że nie podał on swoich źródeł, twierdzi, że kolejny batman nie będzie zatytułowany Batman: Arkham Legacy. Ponadto będzie projektem dedykowanym konsolom następnej generacji.

KC Walsh, zapytany o to, czy będziemy mieć do czynienia z kontynuacją Batman: Arkham Origins albo Batman: Arkham Knight, powiedział: "Nie mogę powiedzieć, ale będziecie zaskoczeni". Co ciekawe, ze względu na ogromne zainteresowanie graczy, do zapowiedzi dojść może bardzo szybko.

"Słyszałem, że trochę to potrwa i że będą zajawiać projekt tak, jak do tej pory, ale ze względu na reakcję graczy, wydaje mi się, że zapowiedź nastąpi szybciej".

Czekamy oczywiście na oficjalne doniesienia, a jak tylko się pojawią, nie omieszkamy Was powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   11:16, 14.01.2020
Tego typu informacje to może ujawnić każdy z nas.
0 kudosIgI123   @   12:04, 14.01.2020
Bardzo mi się podoba jeśli nowy Batman miałby nie być związany z serią Arkham. Trylogia ładnie została domknięta, więc czas na nową serię, daj Boziu nowymi mechanikami.