Silent Hill na silniku Unreal Engine 4 wyglądałoby kapitalnie

Silent Hill Remake wyglądałoby kapitalnie na silniku graficznym Unreal Engine 4.

@ 13.01.2020, 16:18
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, inne

Silent Hill na silniku Unreal Engine 4 wyglądałoby kapitalnie

W sieci pojawił się bardzo ciekawy projekt związany z kultową marką Silent Hill. Oryginalna gra z tego uniwersum, wydana na pierwszym PlayStation w 1999 roku, dostała zwiastun fanowskiego remake'u, który powstaje w oparciu o silnik Unreal Engine 4! Wygląda kapitalnie!

Silent Hills nie wypaliło, aczkolwiek fani i cała branża nadal pamiętają o marce Konami. Sami biorą się do roboty i z wykorzystaniem specjalnych narzędzi pokazują Konami, jaki potencjał drzemie w ewentualnym remake'u ich kultowego horroru z pierwszego PlayStation.

Tym razem za amatorski projekt wziął się niejaki Mica Olsson, który na co dzień pracuje w Goodbye Kansas Studio w Sztokholmie. Na krótkim wideo możemy zobaczyć, jak mogłaby się prezentować odświeżona wersja Silent Hill właśnie na silniku Unreal Engine. Pokazuje on nam pierwszą lokację gry, pamiętny bar, w którym się budzimy oraz poznajemy naszą partnerkę niedoli - Cybil Bennett. Trzeba przyznać, że miejscówka robi wrażenie i buduje atmosferę grozy.

Miejmy nadzieję, że zobaczy to osoba decyzyjna w firmie Konami i to ich zainspiruje. Potencjał jest ogromny.


Sprawdź także:
Silent Hill

Silent Hill

Premiera: 31 stycznia 1999

Silent Hill to pierwsza część cyklu gier typu survival horror, w której główną wytyczną gracza jest przetrwać, lecz nie jest to zadanie łatwe, bowiem akcja rozgrywa się w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   10:11, 14.01.2020
Zagrał bym w taki remake. W oryginał nigdy jakoś nie miałem okazji pograć.