Wiemy ile Zombie Army 4: Dead War zajmie na dysku Xboksa One

Okazuje się, że nowe dzieło studia Rebellion nie będzie przesadnie duże.

@ 13.01.2020, 13:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Wiemy ile Zombie Army 4: Dead War zajmie na dysku Xboksa One

Zombie Army 4: Dead War, najnowsze dzieło studia Rebellion, zadebiutuje na rynku już na początku lutego bieżącego roku. Jeśli jesteście zainteresowani projektem, a w szczególności jego wersją dla Xboksa One, czytajcie dalej by wiedzieć ile danych musicie zarezerwować na dysku konsoli.

Na łamach sklepu Microsoftu pojawiła się karta gry Zombie Army 4: Dead War. Czytamy na niej, że produkcja będzie wymagała około 21,45 GB wolnej przestrzeni dyskowej. Mimo że mówimy tu o Xboksie One, można spokojnie założyć, że podobne wartości zobaczymy na PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Premiera Zombie Army 4: Dead War zaplanowana została na dzień 4 lutego. Ten całkiem interesujący shooter z umarlakami w roli głównej, dostępny będzie wówczas na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej na temat przedsięwzięcia, koniecznie rzućcie okiem do naszej encyklopedii.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?