Wiemy ile Zombie Army 4: Dead War zajmie na dysku Xboksa One

Okazuje się, że nowe dzieło studia Rebellion nie będzie przesadnie duże.

@ 13.01.2020, 13:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Zombie Army 4: Dead War, najnowsze dzieło studia Rebellion, zadebiutuje na rynku już na początku lutego bieżącego roku. Jeśli jesteście zainteresowani projektem, a w szczególności jego wersją dla Xboksa One, czytajcie dalej by wiedzieć ile danych musicie zarezerwować na dysku konsoli.

Na łamach sklepu Microsoftu pojawiła się karta gry Zombie Army 4: Dead War. Czytamy na niej, że produkcja będzie wymagała około 21,45 GB wolnej przestrzeni dyskowej. Mimo że mówimy tu o Xboksie One, można spokojnie założyć, że podobne wartości zobaczymy na PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Premiera Zombie Army 4: Dead War zaplanowana została na dzień 4 lutego. Ten całkiem interesujący shooter z umarlakami w roli głównej, dostępny będzie wówczas na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej na temat przedsięwzięcia, koniecznie rzućcie okiem do naszej encyklopedii.


Sprawdź także:

Zombie Army 4: Dead War

Premiera: 04 lutego 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Zombie Army 4: Dead War to najnowsza odsłona spin-offu serii snajperskiej Sniper Elite. Za projekt odpowiada - tradycyjnie - studio Rebellion znane także za sprawą Strang...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?