Toussaint z Wiedźmina 3 będzie jeszcze ładniejsze za sprawą modyfikacji HD Reworked

Tym razem poprawki wniesiono do dodatku Krew i Wino.

@ 13.01.2020, 11:06
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Toussaint z Wiedźmina 3 będzie jeszcze ładniejsze za sprawą modyfikacji HD Reworked

Mimo prawie 4 lat na karku, rodzima gra Wiedźmin 3: Dziki Gon wciąż może poszczycić się efektowną oprawą wizualną. Ta może być jeszcze ładniejsza, gdy zainstalujemy odpowiednie modyfikacje. Autor popularnego moda HD Reworked właśnie pracuje nad upiększeniem Toussaint z dodatku Krew i Wino.

Prace idą dość powoli, ale moder postanowił pochwalić się obecnymi rezultatami za pomocą filmiku, który obejrzycie poniżej. Autor projektu skupia się głównie na poprawie tekstur rozmaitych elementów otoczenia - od beczek, przez płoty czy nawet detale gleby. 

Są to elementy na które raczej mało kiedy zwraca się uwagę, ale czasami ich rozmazane tekstury mogą straszyć. Szczególnie jeśli mamy monitor z rozdzielczością 1440p lub wyżej, gdzie przy wysokim natężeniu pikseli pojedyncze detale zdecydowanie mocniej wpadają w oko.

Modyfikacja HD Reworked dla dodatku Krew i Wino ma być dostępna do pobrania już w lutym. Jej autor zapewnia, że jeśli posiadamy kartę graficzną o wydajności R9 290X / GTX 970 (lub lepszą), to jego projekt po wgraniu nie powinien zmniejszać liczby wyświetlanych klatek.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?