W nową grę Star Wars zagramy w 2021 roku?

Zanim wyjdzie kolejny film, poznamy nową historię ze świata Star Wars za sprawą kolejnej gry - donoszą najnowsze plotki.

@ 10.01.2020, 16:02
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

W nową grę Star Wars zagramy w 2021 roku?

Niedawno na ekranach kin debiutował film Skywalker. Odrodzenie, zwieńczający nową trylogię w świecie Gwiezdnych Wojen. Kolejny film ujrzymy dopiero w 2022 roku, ale fani kosmicznej sagi nie powinni się nudzić - rok wcześniej ma zadebiutować świeża gra w tym uniwersum.

Jak donosi blog Making Star Wars, który wielokrotnie ujawniał już różnego rodzaju sprawdzone informacje na temat Star Wars, następna "produkcja" (gra / film/ serial) osadzona w tym uniwersum ma opowiadać nam o historii mającej miejsce 400 lat przed sagą Skywalker. Tytuł ma stanowić wprowadzenie do kolejnej filmowej trylogii, której pierwsza część zadebiutuje na kinowych ekranach w 2022 roku.

Według najnowszych plotek, firma Disney ma nawet zbiorcze określenie - Project Luminous -  dla wszystkich filmów, gier czy seriali, które zadebiutują w ciągu kolejnych lat i będą związane z marką Star Wars. Pierwszym przedstawicielem Project Luminous ma być właśnie gra wideo, zaplanowana na 2021 rok.

Niestety na ten moment nie wiemy zbyt wiele na jej temat. Nie znamy gatunku ani nawet tworzącego jej studia (prace już pewnie trwają od jakiegoś czasu), ale przewiduje się, że będzie to tytuł nastawiony na opowiadanie fabuły. Coś na wzór Star Wars Jedi: Upadły Zakon? Czemu nie! Byłoby to zresztą w zgodzie z newsem sprzed kilku tygodni, gdzie informowaliśmy o ewentualnej kontynuacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   20:00, 10.01.2020
Jakoś mnie to nie dziwi że kolejną dojną krowę znaleźli.