Resident Evil 3 Remake pozwoli na większą eksplorację

Trzeba jednak pamiętać, że nie dostaniemy gry w otwartym świecie.

@ 10.01.2020, 11:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Resident Evil 3 Remake pozwoli na większą eksplorację

Przed momentem pisaliśmy o remake'u Resident Evil 3, a już mamy kolejną ciekawostkę. Tym razem związaną z eksploracją wirtualnego świata, opracowanego na potrzeby gry. Jak się okazuje, będziemy mieć większą swobodę w tym względzie.

Peter Fabiano rozmawiał niedawno z redakcją Official PlayStation Magazine, a w trakcie wywiadu producent Resident Evil 3 potwierdził, że Racoon City w odświeżonym wydaniu "trójki" będzie sporo większe od tego z oryginału. Podkreślił jednocześnie, że nie dostaniemy gry w otwartym świecie i nie będzie się dało wejść do każdego budynku.

"Przekonasz się, że będziesz w stanie wejść do wcześniej niedostępnych obszarów i dokładniej je zbadać. Pamiętajcie jednak, że nigdy nie będziecie wiedzieć co czai się za rogiem".

Premiera odświeżonego Resident Evil 3 zaplanowana została na dzień 3 kwietnia bieżącego roku, a grać będziemy na PC (wymagania sprzętowe), PS4 oraz Xboksie One. Z wcześniejszych doniesień wynika, że remake "trójki" będzie mocniej powiązany z wydaną w 2019 roku "dwójką".


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?