Final Fantasy VII Remake otrzyma demo w momencie premiery gry

Wersja demonstracyjna remake'u Final Fantasy 7 podobno trafi na PlayStation Store tego samego dnia, co pełna wersja gry.

@ 09.01.2020, 17:38
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Square Enix najwyraźniej planuje wydać wersję demonstracyjną Final Fantasy VII Remake, kiedy hype wokół gry będzie maksymalny, czyli w dniu jej premiery.

Jeśli chcecie sprawdzić próbkę Final Fantasy VII Remake, będziecie musieli niestety poradzić sobie z "głodem" do 3 marca. Według naszych kolegów z Gamespotu, Square Enix udostępni demo na PSN tego samego dnia, co pełną wersję, czyli właśnie na początku marca 2020 roku.

Wygląda na to, że Square Enix nie ma zamiaru dawać nikomu przedsmaku gry przed jej premierą. Korporacja chce pozwolić każdemu sprawdzić pierwsze minuty produkcji za darmo, gdy hype będzie maksymalny. Zachęci to najpewniej graczy do pobrania tytułu, a być może także jego zakupu.

Final Fantasy VII Remake to produkcja czasowo ekskluzywna dla PlayStation 4. Z tego, co ujawniono, od marca 2021 roku porty na inne sprzęty powinny zostać ogłoszone, a może nawet udostępnione. Projekt z pewnością trafi na PC, a także na na PlayStation 5, Xboksa One oraz Xboksa z serii X.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?