Wiedźmin 3: Dziki Gon powraca na listę 10 najlepiej sprzedających się gier w PlayStation Store

Ogromna popularność Wiedźmin 3: Dziki Gon jest wynikiem niedawnej premiery serialu Wiedźmin na platformie Netflix.

@ 08.01.2020, 18:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Wiedźmin 3: Dziki Gon powraca na listę 10 najlepiej sprzedających się gier w PlayStation Store

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z najlepszych gier RPG w historii - nie ulega to wątpliwości, a ostatnia popularność przedsięwzięcia potwierdza jedynie tę tezę.

Jak się okazuje, premiera serialu Wiedźmin na platformie Netflix przypomniała graczom o Dzikim Gonie i szturmem ruszyli oni na platformy elektronicznej dystrybucji, w tym PlayStation Network, by nieco więcej czasu spędzić w świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego.

W rezultacie, Wiedźmin 3: Dziki Gon powrócił na listę 10 najlepiej sprzedających się gier na PlayStation 4 - chodzi w tym przypadku o wersję cyfrową dzieła studia CD Projekt RED. Konkretów nie znamy, ale trzeba przyznać, że tak duża popularność projektu, który zadebiutował w 2015 roku jest wielce zaskakująca.

Oczywiście życzymy CDPR jak najwięcej podobnych sukcesów i z niecierpliwością wyczekujemy na kolejne dzieło ekipy - Cyberpunk 2077. Wiele wskazuje na to, że już w kwietniu bieżącego roku Polacy ponownie nas oczarują swoimi umiejętnościami.

Kończąc nadmienię, że Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępny jest na PC (wymagania), PS4, Xboksie One oraz Switch. Na naszych znajdziecie zarówno recenzję, jak i ogromny i w pełni darmowy poradnik. Zainteresujcie się też dwoma dodatkami: Serca z Kamienia oraz Krew i Wino - do nich również mamy kompleksowe poradniki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?