DiRT Rally 2.0 dostępne za darmo przez weekend na Xboksie One

Xbox Live Gold i Game Pass Ultimate otrzymają darmową wersję DiRT Rally 2.0 w ten weekend.

@ 03.01.2020, 14:53
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
xbox one

DiRT Rally 2.0 dostępne za darmo przez weekend na Xboksie One

DiRT Rally 2.0 to najnowsza gra oferowana w ramach programu Free Play Days od Microsoftu. Produkcja jest dostępna dla członków Xbox Live Gold i Game Pass Ultimate w weekend.

Zupełnie nowy rok przed nami. Oznacza to, że ​​ludzie w firmie Microsoft powracają z nowymi dniami darmowych gier. Pierwsza odsłona popularnej promocji pozwoli graczom doświadczyć DiRT Rally 2.0, a okazja ku temu będzie w ten weekend. Jak zawsze, gra dostępna będzie dla członków Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate przez cały czas trwania promocji.

W ramach promocji każdy znajdzie coś dla siebie. Członkowie Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate otrzymują grę, ale każdy może uzyskać bezpłatny dostęp do Xbox Live na weekend. Oczywiście nie jest to najskuteczniejszy sposób grania online ze znajomymi, ale daje zainteresowanym graczom szansę zobaczenia, jak prezentuje się rajdowy hit od Codemasters.

Najnowsze dni darmowej gry trwają od 2 do 5 stycznia. To daje subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate weekend na wypróbowanie DiRT Rally 2.0 i sprawdzenie, czy warto go kupić. Naszą recenzję przedsięwzięcia możecie przeczytać pod tym adresem.

Każdy bez Xbox Live może również skorzystać z weekendu, aby wziąć udział w kilku grach wieloosobowych za darmo i sprawdzić, czy usługa jest dla nich. DiRT Rally 2.0 dostępne jest na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?