Vince Zampella, założyciel Respawn Entertainment, poprowadzi studio DICE LA

Electronic Arts awansuje jednego ze swoich najbardziej utalentowanych twórców na stanowisko w nowym studiu DICE LA.

@ 03.01.2020, 14:44
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
inne

Vince Zampella, założyciel Respawn Entertainment, poprowadzi studio DICE LA

Aby rozpocząć z przytupem nowy rok, wydaje się, że współzałożyciel Respawn Entertainment, Vince Zampella, otrzymał promocję w ramach struktur firmy Electronic Arts i od tego roku poprowadził będzie oddział DICE w Los Angeles.

W ostatnim wydaniu Los Angeles Times ogłoszono, że Zampella ma teraz prowadzić DICE LA, będące oddziałem studia znanego z pracy nad takimi franczyzami, jak Battlefield i Star Wars Battlefront. W przeszłości DICE LA w dużej mierze służyło jako studio, które wspiera główny zespół w Sztokholmie przy większych projektach. Teraz, pod kierownictwem Zampelli, mówi się, że zacznie pracować nad własnymi grami. Na razie nie ujawniono informacji na temat pierwszego tytułu studia.

W ramach tego posunięcia Zampella oświadczył, że ​​DICE LA prawdopodobnie zmieni w przyszłości nazwę, aby wyraźniej się odróżnić. "Chcemy nadać temu nowy wizerunek. Chcemy, aby ludzie powiedzieli: „To miejsce, do którego możesz się udać i tworzyć nowe treści". Na ten moment ekipa będzie kojarzona jako DICE, aczkolwiek ma mieć dużą swobodę twórczą oraz ma pracować nad zupełnie nowymi markami, do czego zapraszają innych. "Myślę, że rebranding jest ważny dla pokazania ludziom: „Hej! Chodź tu do pracy. Będziemy robić niesamowite rzeczy".

Posunięcie zdaje się interesujące. Biorąc pod uwagę liczbę studiów Electronic Arts, które zostały zamknięte przez lata, cieszy, że wreszcie otworzono coś nowego.

Mamy ogromną nadzieję, że cokolwiek wyjdzie z DICE LA w przyszłości, będzie naznaczone jakością, jaką potrafiło dostarczać Respawn Entertainment - patrz ostatnie Star Wars Jedi: Upadły Zakon.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?