Ciri jako japońska wojowniczka w postaci pięknej figurki za 1050 zł

Gratka dla majętnych kolekcjonerów.

@ 20.12.2019, 20:19
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one

W oficjalnym sklepie CD Projekt RED tanio z pewnością nie jest, ale okazyjnie można tam natrafić na naprawdę gustowne rzeczy. Jedną z nich jest najnowsza limitowana figurka "Ciri i Kitsune", czyli wojowniczki w towarzystwie japońskiego lisa.

"Starsza Krew płynąca w żyłach Ciri sprawia, że może ona swobodnie podróżować w czasie i przestrzeni. Kto wie, być może owe podróże zawiodły ją kiedyś do feudalnej Japonii. Ta 36-centymetrowa, ręcznie malowana figurka przedstawia Cirillę Fionę Elen Riannon jako wojowniczkę w Kraju Kwitnącej Wiśni. A tym w niezwykle burzliwym okresie w historii Japonii okazji do walki nie brakuje." - czytamy w opisie figurki.

Na figurce widzimy postać Ciri w kimono w towarzystwie japońskiego lisa Kitsune o pięciu ogonach. Bohaterka święci tryumf w walce z pokonanym Yōkai, japońskim demonem, którego ucięty łeb trzyma w dłoni.

W sklepie CD Projekt RED można złożyć zamówienie przedpremierowe na omawianą figurkę. Cena to około 1050 zł, a planowana dostawa wyznaczona jest na marzec 2020. Ktoś chętny?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   20:16, 23.12.2019
Cytat: TheCerbis
Bardzo ładna. :3


Mi tez się podoba.