Studio Riot zapowiada Ruined King: A League of Legends Story

Ruined King: A League of Legends Story to całkiem nowa opowieść w świecie Runeterra.

@ 13.12.2019, 13:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Studio Riot zapowiada Ruined King: A League of Legends Story

Studio Riot Games znane jest przede wszystkim za sprawą gry-usługi League of Legends. Projekt ten rozwijany jest od lat i wszystko wskazuje na to, że plany deweloperów są dalekosiężne. Najbliższy ich rozdział to gra dedykowana jednemu graczowi, zatytułowana Ruined King: A League of Legends Story.

Jak sama nazwa wskazuje, Ruined King: A League of Legends Story rozgrywa się w uniwersum League of Legends. Za jej opracowaniem stoi Airship Syndicate, czyli ekipa, która niedawno wypuściła na rynek całkiem udane Darksiders Genesis.

Ruined King: A League of Legends Story trafi do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol, na razie nie wiemy jednak o jakich platformach konsolowych dokładnie mowa. Nie ujawniono też niestety daty premiery.

"Przenosząc graczy do wydarzeń, które miały miejsce po Burning Tides, da im kontrolę nad bohaterami LoL i pozwoli przemierzyć miasto Bilgewater oraz tajemnicze wyspy Shadow Isles", czytamy w opisie gry.

"Produkcja zawiera ulubionych bohaterów, innowacyjny system walki, piękną oprawę oraz wiele niespodzianek oraz wyjątkowych rzeczy. Ruined King: A League of Legends Story popycha do przodu historie wielu bohaterów z uniwersum LoL i oferuje nowy sposób doświadczania świata Runeterra".

Poniżej rzucić okiem możecie na pierwszy zwiastun Ruined King. Więcej informacji, jak tylko się pojawią.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?