Do Forza Horizon 4 trafi dziś tryb battle royale

Nowy model zabawy w Forza Horizon 4 zwie się The Eliminator.

@ 12.12.2019, 12:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Do Forza Horizon 4 trafi dziś tryb battle royale

Jeśli nadal gracie w Forza Horizon 4, to powinien Was ucieszyć fakt, iż do gry trafiła dziś darmowa aktualizacja. Wprowadza ona nie tylko poprawki, ale również całkiem nowy tryb zabawy zwany The Eliminator.

The Eliminator jest dość unikatowy pod względem założeń. Chodzi o to, że na sporych rozmiarów mapie stają naprzeciwko siebie aż 72 samochody. Poruszają się one wszystkie po otwartym świecie, wzajemnie wojując m.in. w pobliżu Stonehenge oraz na ulicach Edynburga.

Wrzuceni na mapę kierowcy starają się zwyciężać w wyścigach i pozyskiwać coraz lepsze samochody, a wszystko to muszą robić w czasie bezustannie zmniejszającej się mapy. Każdy na początek otrzymuje klasyka: Mini Coopera z 1965 roku, a z czym skończy, to już zależy od niego.

Aktualizację gry prawdopodobnie można już pobrać, ale serwery trybu The Eliminator ruszą dopiero o godzinie 19:00 czasu polskiego. Poniżej znajdziecie zwiastun nowego modelu zabawy.

Forza Horizon 4 dostępne jest obecnie na PC (wymagania) oraz konsolach Xbox One. Jeśli jeszcze go nie kupiliście, rzućcie okiem na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:23, 12.12.2019
Ciekawy pomysł choć przyznam, że po przeczytaniu tytułu newsa myślałem, że chodzi o destruction derby, a nie wyścig z eliminacją Dumny