Half-Life: Alyx może zadebiutować na PlayStation 4

Studio Valve na razie jednak skupia się na Steam VR.

@ 12.12.2019, 11:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4

Half-Life: Alyx może zadebiutować na PlayStation 4

Firma Valve zapowiedziała niedawno kolejną odsłonę cyklu Half-Life, czyli Half-Life: Alyx. Projekt zadebiutuje wyłącznie na goglach wirtualnej rzeczywistości i na PC, ale jest też szansa na to, że za jakiś czas będą mogli go ograć posiadacze konsol PlayStation 4.

Doniesienia na temat ewentualnego przeniesienia Half-Life: Alyx na PS4 docierają do nas za sprawą projektanta gry, Grega Coomera. W trakcie rozmowy z redakcją Push Square deweloper powiedział, że w tym momencie Valve mocno "skupia się na premierze", ale jednocześnie "niczego nie odrzucono".

"Wierzymy, że platforma VR od Sony jest ogromnym sukcesem dla tego medium i zakładamy, że wielu klientów Sony chciałoby doświadczyć nowego rozdziału opowieści Half-Life", dodał Coomer.

Half-Life: Alyx dostępne będzie ekskluzywnie dla zestawów kompatybilnych ze SteamVR, a jego premiera odbędzie się w marcu 2020 roku. Valve wielokrotnie potwierdzało, że Alyx nie jest jakąś "zapchajdziurą", ale pełnoprawną częścią sagi.


Sprawdź także:
Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx

Premiera: 23 marca 2020
PC

Half-Life: Alyx to kolejna odsłona kultowej serii pierwszoosobowych strzelanek od firmy Valve. Produkcja stanowi prequel do wydarzeń oglądanych w Half-Life 2 (oraz dwóch ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?