Star Wars Jedi: Upadły Zakon otrzyma niebawem tryb fotograficzny

Studio Respawn Entertainment szykuje kolejną aktualizację gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon.

@ 11.12.2019, 12:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Star Wars Jedi: Upadły Zakon otrzyma niebawem tryb fotograficzny

Studio Respawn Entertainment bezustannie usprawnia swoją najnowszą kreację, Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, przedsięwzięcie niebawem dostanie kolejną aktualizację, a wraz z nią tryb fotograficzny.

Łatka, o której mowa, trafi do sieci jeszcze w tym tygodniu - choć nie wiemy kiedy dokładnie. Twórcy usuną za jej sprawą wiele mniejszych i większych niedociągnięć, a przy okazji dodadzą możliwość łapania efektownych screenów oraz chwalenia się nimi w sieci.

Jeśli chodzi o poprawki, deweloperzy usunęli wiele miejsc, w których dało się przelecieć przez mapę albo utknąć. Lepiej funkcjonuje też mapa. Dzięki temu powinniście w miarę bezstresowo dobrnąć do finału opowieści, nie obawiając się o to, że wejdziecie do jakiejś dziury, z której nie będziecie mogli się wydostać. Po zaaplikowaniu patcha Star Wars Jedi: Upadły Zakon będzie też znacznie bardziej stabilnie działać.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon dostępne jest obecnie w sklepach na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na jego zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję. Po zakupie pamiętajcie natomiast o poradniku, który właśnie wykańczamy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?