Resident Evil 2 Remake sprzedało się w nakładzie przekraczającym 5 mln egzemplarzy

Odświeżone wydanie Resident Evil 2 radzi sobie na rynku bardzo dobrze.

@ 11.12.2019, 12:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Resident Evil 2 Remake sprzedało się w nakładzie przekraczającym 5 mln egzemplarzy

Wielu fanów survival horrorów żyje od wczoraj oficjalną zapowiedzią remake'u Resident Evil 3, a tymczasem dowiedzieliśmy się, że remake części poprzedniej, Resident Evil 2, nadal sprzedaje się wyśmienicie. Na to przynajmniej wskazują dane opublikowane przez firmę Capcom.

Wydawca cyklu Resident Evil podesłał nam informację prasową, z której dowiadujemy się, że do 4 grudnia 2019 roku remake Resident Evil 2 sprzedał się w nakładzie przekraczającym 5 mln jednostek. Dzięki temu odświeżone wydanie wykręciło wynik lepszy od pierwowzoru, który sprzedał się w liczbie 4,6 mln egzemplarzy.

Oczywiście sprzedaż remake'u nadal trwa, co znaczy, że w ręce graczy na pewno trafi więcej kopii. Napędzi ją też premiera remaku Resident Evil 3, którą zaplanowano na 3 kwietnia 2020 roku. Jeśli lubicie survival horrory, będziecie mogli zagrać na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?