Resident Evil 3 Remake - w dzienniku dewelopera jest fragment rozgrywki

Mamy krótki gameplay z Resident Evil 3 Remake.

@ 11.12.2019, 11:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W dniu wczorajszym firma Capcom oficjalnie ujawniła istnienie Resident Evil 3 Remake, zdradzając przy okazji, że jego datę premiery ustalono na dzień 3 kwietnia 2020 roku, na PC, PS4 oraz Xboksie One. Teraz mamy krótki gameplay.

Capcom opublikowało w sieci dziennik dewelopera, w którym twórcy opowiadają co nieco na temat Resident Evil 3 Remake, a przy okazji pokazują nam fragmenty rozgrywki. Pierwszym elementem, natychmiast rzucającym się w oczy, jest zmieniona kamera. Nie będzie ona statyczna, a przyklejona do pleców głównego bohatera.

Czystego gameplayu nie ma wiele, ale mimo to warto z filmem się zapoznać i wyczekiwać na kolejne materiały. Możecie być pewni, że ich nie zabraknie, a o wszystkich doniesieniach będziemy Was informować na bieżąco. Wszak w naszych szeregach jest maniak cyklu Resident Evil - Patryk!

Dziennik dewelopera widnieje poniżej. Pamiętajcie, że Resident Evil 3 Remake zadebiutuje 3 kwietnia na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

Resident Evil 3 Remake

Premiera: 03 kwietnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Resident Evil 3 Remake to odświeżona odsłona kultowego Resident Evil 3 z 1999 roku. Za produkcję gry odpowiada ekipa należąca do Capcom.Akcja w Resident Evil 3 Remake dzi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?