Resident Evil 3 Remake oficjalnie zapowiedziane, premiera w kwietniu, mamy trailer!

Resident Evil 3 Remake oficjalnie zaprezentowane przez Capcom, firma jeszcze na tej generacji wyda swoją superprodukcję.

@ 10.12.2019, 16:34
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Resident Evil 3 Remake oficjalnie zapowiedziane, premiera w kwietniu, mamy trailer!

Po tym, jak wyciekły okładki gry z PlayStation Store w zeszłym tygodniu, Capcom oficjalnie zapowiedział remake Resident Evil 3. Stało się to podczas transmisji na żywo. Do sieci trafił nawet pierwszy zwiastun i data premiery, ustalona na 3 kwietnia 2020.

Bezpośrednia kontynuacja Resident Evil 2 Remake, które zostało świetnie przyjęte przez recenzentów i okazało się być najwyżej ocenianą grą roku 2019, będzie produkcją, która trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz pecety.

Być może najlepszą wiadomością ze wszystkich dotyczących Resident Evil 3 jest to, że zostanie ono wydane bardzo szybko. Capcom ogłosił, że Resident Evil 3 będzie opublikowane w pierwszych miesiącach przyszłego roku, zatem nie będziemy musieli długo czekać.

Ponadto, gra wieloosobowa Project Resistance, która również będzie toczyć się w uniwersum Resident Evil, zostanie dostarczona bezpłatnie z premierą odświeżonej trójki. Chociaż jestem pewien, że wielu kupiłoby Resident Evil 3 Remake i bez tej wiadomości, gest Capcomu jest bardzo pozytywny.

Zwiastun Resident Evil 3 widnieje poniżej, jeśli chcesz zobaczyć, jak Capcom ponownie odświeża swój kolejny, kultowe dzieło sprzed lat. Studio prawdopodobnie będzie miało o wiele więcej do powiedzenia o tej grze w nadchodzących dniach, więc bądź czujny.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?