W trakcie The Game Awards 2019 zaprezentowany zostanie kolejny Crash Bandicoot?

Wygląda na to, że Activision chce oddać w nasze ręce kolejną część serii Crash Bandicoot.

@ 09.12.2019, 13:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

W trakcie The Game Awards 2019 zaprezentowany zostanie kolejny Crash Bandicoot?

The Game Awards odbędzie się niebawem, co znaczy, że plotki dotyczące potencjalnych zapowiedzi nabierają na sile. Tym razem przybywamy do Was z doniesieniami dotyczącymi kolejnej odsłony serii Crash Bandicoot.

Z najnowszych ploteczek wynika, że w trakcie The Game Awards 2019 zaprezentowana zostanie nowa część sagi Crash Bandicoot. Rewelacje takie opublikował na Twitterze niejaki Canadianguyeh, a oliwy do ognia dolewają influencerzy, którzy otrzymali od Activision zabawki nawiązujące do wspomnianego cyklu.

Choć nie mamy żadnego oficjalnego oświadczenia ze strony wydawcy, kolejny Crash Bandicoot jest całkiem realny. Głównie ze względu na to, że dotychczasowe wydania radziły sobie wyśmienicie, sprzedając się w naprawdę solidnym nakładzie.

Na koniec przypomnę jeszcze, że w trakcie The Game Awards 2019 mamy ujrzeć aż 15 całkiem nowych zapowiedzi związanych ze światem gier. Niekoniecznie muszą to być same gry, ale także usługi oraz sprzęt. Galę zaplanowano na 12 grudnia, a zatem już niedługo wszystkie karty zostaną odkryte.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?