Twórcy Diablo IV testują prototypy trybu PvP

Potyczki pomiędzy graczami mają być w Diablo IV bardzo istotne.

@ 09.12.2019, 11:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

O Diablo IV wiemy jak na razie stosunkowo niewiele. Mimo to deweloperzy co jakiś czas przypominają o swoim projekcie, serwując nam różne drobne ciekawostki, mające podsycić nasze zainteresowanie. Tym razem docierają do nas wieści o trybie PvP.

Diablo IV będzie posiadało elementy charakterystyczne dla gier MMO. Chodzi między innymi o to, że świat będzie otwarty, a gracze będą w stanie w pewnym stopniu prowadzić ze sobą interakcję. Jednym z elementów nowego przedsięwzięcia będą potyczki pomiędzy graczami, czyli PvP. Blizzard testuje ponoć różne koncepcje tego modelu zabawy.

"PvP to coś o czym myśleliśmy i pracowaliśmy od pierwszego Diablo", powiedział współzałożyciel studia Blizzard, Allen Adham. "To coś, co od dawna chcemy zrobić - musisz wrócić do Diablo II, aby to znaleźć. Obecnie mamy kilka prototypów naprawdę interesujących podejść do gracz kontra gracz - właśnie finalizujemy nasze decyzje".

Diablo IV opracowywane jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Projekt nie ma jeszcze daty premiery, ale w lutym 2020 mamy otrzymać coś interesującego. Co to będzie? Nie sposób powiedzieć. Pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość.

Więcej informacji, w tym materiały z rozgrywki, na temat Diablo IV znajdziecie w naszej encyklopedii.


Sprawdź także:

Diablo IV

Premiera: 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier hack'n'slash od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wiele lat po wydarzeniach, jakie zwieńczyły fabułę D...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?