Twórcy Diablo IV testują prototypy trybu PvP

Potyczki pomiędzy graczami mają być w Diablo IV bardzo istotne.

@ 09.12.2019, 11:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

O Diablo IV wiemy jak na razie stosunkowo niewiele. Mimo to deweloperzy co jakiś czas przypominają o swoim projekcie, serwując nam różne drobne ciekawostki, mające podsycić nasze zainteresowanie. Tym razem docierają do nas wieści o trybie PvP.

Diablo IV będzie posiadało elementy charakterystyczne dla gier MMO. Chodzi między innymi o to, że świat będzie otwarty, a gracze będą w stanie w pewnym stopniu prowadzić ze sobą interakcję. Jednym z elementów nowego przedsięwzięcia będą potyczki pomiędzy graczami, czyli PvP. Blizzard testuje ponoć różne koncepcje tego modelu zabawy.

"PvP to coś o czym myśleliśmy i pracowaliśmy od pierwszego Diablo", powiedział współzałożyciel studia Blizzard, Allen Adham. "To coś, co od dawna chcemy zrobić - musisz wrócić do Diablo II, aby to znaleźć. Obecnie mamy kilka prototypów naprawdę interesujących podejść do gracz kontra gracz - właśnie finalizujemy nasze decyzje".

Diablo IV opracowywane jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Projekt nie ma jeszcze daty premiery, ale w lutym 2020 mamy otrzymać coś interesującego. Co to będzie? Nie sposób powiedzieć. Pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość.

Więcej informacji, w tym materiały z rozgrywki, na temat Diablo IV znajdziecie w naszej encyklopedii.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?