Pół wieku poezji później - fanowski film o wiedźminie Lambercie już do obejrzenia

Solidna rozgrzewka przed superprodukcją od Netflix.

@ 08.12.2019, 21:37
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one

Pół wieku poezji później - fanowski film o wiedźminie Lambercie już do obejrzenia

Na łamach YouTube zadebiutował - z tygodniowym poślizgiem - film Pół wieku poezji później, będący fanowskim projektem osadzonym w uniwersum wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego. Film można obejrzeć już teraz - całkowicie za darmo.

Pierwsze opinie osób, które miały okazję obejrzeć dzieło, są w większości pozytywne. Jeśli tylko pogodzimy się z tym, że to amatorska produkcja z ograniczonym budżetem, i przymrużymy oko na techniczne niedoróbki, to podobno ogląda się to zacnie. Jeśli zaznaliście już seansu, dajcie koniecznie znać w komentarzach o Waszych wrażeniach.

Poniżej opis fabuły:

"Ćwierć wieku po pogromie rivijskim (ostatnich wydarzeniach z Sagi) zostaje zaatakowane Kaer Morhen, stare siedliszcze wiedźminów z cechu Wilka. Napaści przewodzi potężny wojownik – Agaius. Parę lat później z Aretuzy, świeżo odbudowanej szkoły czarodziejek, ucieka Ornella, podejrzewana o odnalezienie legendarnej Księgi Alzura. W pościg za renegatką rusza Triss Merigold. Z pomocą ma jej przyjść stary bard Jaskier, jego bękarci syn, Julian oraz poszukujący zemsty Lambert, ostatni zabójca potworów."

Już 20 grudnia na platformie Netflix zadebiutuje z kolei wyczekiwany serial The Witcher.


Sprawdź także:
Wiedźmin

Wiedźmin

Premiera: 25 października 2007
PC

Wiedźmin to pierwsze, naprawdę rozbudowane RPG zbudowane w całości w Kraju nad Wisłą. Produkcja oferuje nie tylko wciągający wątek fabularny, ale także świetną mechanikę ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?