Resident Evil 3 Remake nie pojawi się na The Game Awards 2019

Resident Evil 3 Remake nie zostało jeszcze oficjalnie zaprezentowane. Niestety nie zmieni się to na gali The Game Awards 2019.

@ 07.12.2019, 19:41
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Resident Evil 3 Remake nie pojawi się na The Game Awards 2019

Po tym, jak Resident Evil 3 Remake wyciekło za pośrednictwem PlayStation Store na początku tego tygodnia, wielu graczy przypuszczało, że gra zostanie formalnie ujawniona w następnym tygodniu, podczas The Game Awards 2019. Według Geoffa Keighleya, gospodarza i producenta corocznego rozdania nagród, tak się jednak nie stanie.

W nowym AMA (zapytaj mnie o wszystko) na forum Reddit Keighley otwarcie powiedział, że Resident Evil 3 nie pojawi się podczas The Game Awards. "W planie nie ma i nigdy nie było nic wspólnego z Resident Evil 3. Wiele z tych "przecieków" jest całkowicie błędnych", stwierdził Keighley. "Nic z naszego programu nie wyciekło w tym piśmie".

Oświadczenie Keighleya wydaje się sugerować, że przecieki dotyczące Resident Evil 3, które miały miejsce wcześniej w tym tygodniu, są w rzeczywistości nieprawdziwe i że gra nie będzie nigdzie prezentowana. To powiedziawszy, może on odnosić się do innych plotek i wycieków, które miały miejsce również w ostatnich dniach/tygodniach.

O tej porze roku zawsze pojawiają się niezliczone pogłoski o tym, co może pojawić się podczas The Game Awards i dobrze jest usłyszeć, co Keighley i jego zespół mają rzeczywiście na myśli. Z pewnością jednak temat kontynuacji Resident Evil 2 Remake jest ciekawy i do nas wróci. Kiedy i w jakiej formie? Okaże z czasem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?