Świąteczna atmosfera w Hitman 2

Deweloperzy szykują dla graczy sporo atrakcji.

@ 06.12.2019, 11:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Świąteczna atmosfera w Hitman 2

Najnowsze dzieło IO Interactive, Hitman 2, jest bezustannie rozwijane. W związku ze zbliżającymi się świętami, deweloperzy przygotowali kolejną aktualizację.

W grudniu nowych atrakcji szykuje się sporo, a wszystkie je znajdziecie na poniższym materiale filmowym. Jak zwykle, są nowe kontrakty, wydarzenia na mapach gry, a nawet jeden nieuchwytny cel. Jeśli nadal gracie w Hitman 2, to na pewno nie będziecie narzekać na nudę.

Jedną z atrakcji, nawiązującą stylistycznie do okresu, w który będziemy wkraczać, jest strój Świętego Mikołaja. Główny bohater, Agent 47, będzie go mógł przywdziać, a następnie siać spustoszenie pośród celów, które widnieją w jego kontraktach.

Oczywiście strój Mikołaja nie jest jedynym nowym gadżetem w grze - znajdziecie ich więcej, wystarczy po prostu poszperać. Jeśli nie gracie, pamiętajcie, że Hitman 2 nabędziecie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Hitman 2

Hitman 2

Premiera: 13 listopada 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Hitman 2 to druga część (po odświeżeniu w postaci Hitmana z 2016 roku) serii traktującej o sławnym zabójcy na zlecenie z numerem 47 zamiast imienia. Za projekt tradycyjni...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?