Halo Reach na PC ogromnym sukcesem

W grze bawią się setki tysięcy graczy każdego dnia.

@ 06.12.2019, 10:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Halo Reach na PC ogromnym sukcesem

Wygląda na to, że premiera Halo Reach na Steam jest ogromnym sukcesem. To pierwszy projekt z zestawu The Master Chief Collection, który trafił na PC, a przy okazji pierwsza gra z serii Halo, którą można nabyć za sprawą platformy Valve.

Zainteresowanie komputerową wersją Halo Reach okazało się ogromne. W dniu premiery w dzieło studia Bungie grało jednocześnie ponad 136 tysięcy graczy, a w drugim dniu było jeszcze lepiej, bo na zabawę zdecydowało się ponad 161 tysięcy ludzi jednocześnie.

Wpływ na popularność gry na pewno ma jej marka, a ponadto niska cena. Aby wejść w posiadanie Halo Reach wystarczy wyłożyć około 40 zł, lub, w przypadku zainteresowania całym zestawem, około 160 zł. Trzeba zatem przyznać, że cena jest konkurencyjna.

Mimo sukcesu Halo Reach na PC ma swoje problemy. Deweloperzy pracują już nad usuwaniem wytykanych przez graczy niedociągnięć.


Sprawdź także:
Halo Reach

Halo Reach

Premiera: 14 września 2010
XBOX 360

Wielka trylogia Halo dobiegła końca, lecz to nie koniec całej historii. Okazuje się, jakoby spojrzenie w mroczną przeszłość było tym, czego potrzebujemy, by mieć pełny ob...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?