W trakcie The Game Awards 2019 zobaczymy 10 nowych gier

Wygląda na to, że szykuje się całkiem interesująca impreza.

@ 06.12.2019, 10:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

The Game Awards 2019 odbędzie się już 12 grudnia bieżącego roku. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, w trakcie imprezy zaprezentowane zostaną nieujawnione jeszcze do tej pory gry.

Z oczywistych względów nie wiemy o jakie tytuły chodzi, ale organizator gali, Geoff Keighley, chwali się, że w sumie ujrzymy aż 10 zapowiedzi. Większość to najpewniej niewielkie produkcje niezależne, ale i tak warto się z nimi zapoznać.

"Mamy kilka zapowiedzi całkiem nowych gier zaplanowanych na imprezę. Około dziesięciu nowych gier/projektów zostanie ujawnionych, jeśli miałbym policzyć rzeczy, o których nikt do tej pory jeszcze nie słyszał".

Keighley powiedział również, że nic, co zostanie zaprezentowane, jeszcze nie przeciekło do sieci, co znaczy, że remake gry Resident Evil 3 nie jest jedną z planowanych zapowiedzi.

Jak wspomniałem, The Game Awards 2019 odbędzie się już 12 grudnia bieżącego roku. Będzie ono streamowane za sprawą wielu różnych platform, a potrwa około dwóch i pół godziny. Więcej informacji przekazywać będziemy Wam na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?