W trakcie The Game Awards 2019 zobaczymy 10 nowych gier

Wygląda na to, że szykuje się całkiem interesująca impreza.

@ 06.12.2019, 10:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

W trakcie The Game Awards 2019 zobaczymy 10 nowych gier

The Game Awards 2019 odbędzie się już 12 grudnia bieżącego roku. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, w trakcie imprezy zaprezentowane zostaną nieujawnione jeszcze do tej pory gry.

Z oczywistych względów nie wiemy o jakie tytuły chodzi, ale organizator gali, Geoff Keighley, chwali się, że w sumie ujrzymy aż 10 zapowiedzi. Większość to najpewniej niewielkie produkcje niezależne, ale i tak warto się z nimi zapoznać.

"Mamy kilka zapowiedzi całkiem nowych gier zaplanowanych na imprezę. Około dziesięciu nowych gier/projektów zostanie ujawnionych, jeśli miałbym policzyć rzeczy, o których nikt do tej pory jeszcze nie słyszał".

Keighley powiedział również, że nic, co zostanie zaprezentowane, jeszcze nie przeciekło do sieci, co znaczy, że remake gry Resident Evil 3 nie jest jedną z planowanych zapowiedzi.

Jak wspomniałem, The Game Awards 2019 odbędzie się już 12 grudnia bieżącego roku. Będzie ono streamowane za sprawą wielu różnych platform, a potrwa około dwóch i pół godziny. Więcej informacji przekazywać będziemy Wam na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?