Arise: A Simple Story ma dziś premierę

W Arise: A Simple Story czeka na Was piękna i klimatem wypełniona przygoda.

@ 04.12.2019, 16:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Arise: A Simple Story ma dziś premierę

Arise: A Simple Story to nowe dzieło studia Piccolo. Jako że tytuł ma w dniu dzisiejszym premierę, w sieci opublikowano specjalny zwiastun o tej ważnej chwili przypominający.

Arise: A Simple Story to przygodówka, w której największy nacisk położono na narrację. Tytuł dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, a jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś na jego temat, spójrzcie na poniższy odtwarzacz.

Zwiastun nakreśla ogólne założenia fabuły Arise: A Simple Story, a przy okazji ukazuje niesamowity klimat gry. Są też ujęcia prezentujące fragmenty rozgrywki, jeśli macie ochotę rzucić na nią okiem. Warto zwrócić uwagę na niesamowitą oprawę wizualną.

Arise: A Simple Story dostępne jest od dziś na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Arise: A Simple Story

Arise: A Simple Story

Premiera: 03 grudnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Arise: A Simple Story to nietypowa przygodowa gra akcji z elementami platformowo-zręcznościowymi osadzona w fantastycznym, baśniowym świecie. Za projekt odpowiada debiuta...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?