Halo Reach - wymagania sprzętowe

Poznaliśmy wymagania sprzętowe komputerowej wersji Halo Reach.

@ 04.12.2019, 15:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Halo Reach - wymagania sprzętowe

Halo: Reach dostępne jest już dla posiadaczy komputerów osobistych, a jeśli rozważacie jego zakup, koniecznie zainteresujcie się wymaganiami sprzętowymi przedsięwzięcia.

Microsoft opublikował w sieci wymagania sprzętowe Halo: Reach. Jak to zwykle bywa, mamy zarówno wymagania minimalne, jak i te rekomendowane. Niezależnie od tego, na który wariant będziecie zerkać, nie musicie dysponować przesadnie potężnym komputerem.

Aby bawić się przy Halo: Reach trzeba posiadać 8 GB pamięci RAM - jest ona konieczna niezależnie od liczby detali. Jeśli chodzi o procesor, wystarczy AMD Ryzen 7 2700U, a w kwestii karty graficznej, z przetwarzaniem obrazu poradzi sobie nawet UHD Graphics 630.

Więcej szczegółów znajdziecie na powyższej fotce - kliknijcie na nią, by poznać szczegóły.


Sprawdź także:
Halo Reach

Halo Reach

Premiera: 14 września 2010
XBOX 360

Halo Reach to pożegnanie autorów marki, studia Bungie, ze swoim dzieckiem. Gra stanowi jednocześnie prequel do wydarzeń z pierwszej odsłony z 2001 roku - Halo: Combat Evo...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?