Resident Evil 3 Remake: okładka gry przypadkowo udostępniona w PlayStation Store

Resident Evil 3 Remake powoli staje się faktem, a przynajmniej tego byśmy chcieli, ponieważ poznaliśmy rzekomą okładkę gry.

@ 03.12.2019, 17:27
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Resident Evil 3 Remake: okładka gry przypadkowo udostępniona w PlayStation Store

Pogłoski o remake'u Resident Evil 3 zyskały dużą popularność w ostatnich tygodniach. Dzisiaj wydaje się, że gra oficjalnie wyciekła za sprawą obsługi sklepu PlayStation Store.

Na stronie Gamstat, która śledzi nowe produkty wprowadzane do PlayStation Store, została przez pomyłkę udostępniona okładka Resident Evil 3. Oczywiście w sieci nic nie ginie i poznaliśmy ten cover. Zrobiony w tym samym stylu, co wcześniejsze wydanie Resident Evil 2 Remake, zawiera Jill Valentine, Carlosa Oliveirę oraz kultowego Nemesisa, który jest głównym antagonistą trzeciej odsłony serii. Wyciekła także dodatkowa grafika dla japońskiej wersji gry wraz z „Z Edition”, która prawdopodobnie ujrzy światło dzienne.

W chwili pisania tego tekstu Capcom musi oficjalnie potwierdzić wyciek. Nie wiemy bowiem czy są to faktyczne okładki gry czy nie, choć całość zdaje się być nad wyraz prawdziwa. Biorąc pod uwagę oficjalne kanały, przez które wyciekają kolejne plotki o nowej grze, w tej chwili zapowiedź jest prawie pewna.

Kiedy nadejdzie ogłoszenie? Cóż, gdybym musiał zgadywać... prawdopodobnie stanie się to w przyszłym tygodniu podczas The Game Awards 2019. Coroczna gala Geoffa Keighleya zawsze zawiera jakieś nowe ogłoszenia dotyczące nadchodzących tytułów. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Capcom zdecyduje się odpowiednio zapowiedzieć Resident Evil 3 właśnie na niej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   13:37, 04.12.2019
Jakiś taki dziwny ten Nemesis szczególnie na ostatniej grafice Konsternacja
0 kudosMicMus123456789   @   15:36, 04.12.2019
Na pierwszych dwóch wygląda to dość dobrze, ale ta trzecia faktycznie wygląda dość dziwnie xD