Wygląda na to, że powstaje Darksiders IV

Deweloperzy szukają nowych pracowników, a ich zadaniem będzie m.in. angażujący system walki.

@ 03.12.2019, 12:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Wygląda na to, że powstaje Darksiders IV

Darksiders III zadebiutowało w sklepach mniej więcej rok temu, na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Do tej pory nie zapowiedziano jeszcze pełnoprawnej kontynuacji, ale można spokojnie założyć, że takowa zostanie opracowana. Szczególnie, że studio odpowiedzialne za rozwój cyklu, Gunfire Games, szuka nowych pracowników.

W sieci pojawiło się ogłoszenie, w którym czytamy, że Gunfire Games poszukuje nowych rąk do pracy. Zajmą się one przygotowaniem nieujawnionej do tej pory, najwyższej jakości gry klasy AAA. W tym momencie nie wiemy co prawda czy chodzi o Darksiders IV czy coś całkiem nowego, ale kolejne przygody jeźdźców zdają się bardziej prawdopodobne.

Z ogłoszenia wynika, że Darksiders IV działać będzie na silniku graficznym Unreal Engine 4, a potencjalni kandydaci będą musieli się wykazać. Ich celem będzie m.in. "zaprojektowanie, zaimplementowanie i dopracowanie angażującego systemu walki".

Więcej na temat tajemniczej gry oczywiście nie ujawniono, co znaczy, że musimy uzbroić się w cierpliwość. Jak tylko pojawią się jakieś konkrety, nie omieszkamy ich Wam przekazać. Póki co pamiętajcie o Darksiders Genesis - hack'n'slashu, który za dwa dni zadebiutuje na PC, a w późniejszym terminie na Xboksie One oraz PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   14:26, 04.12.2019
To co, mieliśmy Wojnę, Śmierć, Furię więc został tylko ostatni jeździec ;).