Disco Elysium - twórcy przypominają o wysokich ocenach. Spolszczenie jest w drodze

Disco Elysium zgarnęło fantastyczne noty.

@ 03.12.2019, 10:34
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Disco Elysium - twórcy przypominają o wysokich ocenach. Spolszczenie jest w drodze

Disco Elysium przez niektórych recenzentów zostało okrzyknięte najlepszą grą RPG od czasów Planescape Torment, co oznacza, że z pewnością jest to tytuł godny uwagi. Jego twórcy właśnie opublikowali trailer, mający zachęcić nas do zakupu gry.

W materiale przewijają się oceny gry z zagranicznych mediów, które w większości oscylują w granicach 9-10 w dziesięciostopniowej skali. Mowa więc o grze bliskiej perfekcji. Potwierdza to wynik z metacritic.com, gdzie gra na podstawie 55 recenzji otrzymała 90 punktów. To świetny wynik.

Jeśli chodzi o oceny graczy, to na Steam na prawie 5 tysięcy recenzji, aż 96% z nich to oceny pozytywne. Gracze są więc zgodni z opiniami recenzentów.

Do zagrania w Disco Elysium potrzebna jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, gdyż produkcja w dużej mierze opiera się na kwestiach czytanych. Na szczęście twórcy jakiś czas temu poinformowali, że pracują nad spolszczeniem, które wciąż powstaje. Nie znamy konkretnego terminu wydania polskiej lokalizacji (w formie napisów), ale będziemy przyglądać się sprawie i gdy tylko gra otrzyma aktualizację ze spolszczeniem - damy Wam znać.


Sprawdź także:
Disco Elysium

Disco Elysium

Premiera: 15 października 2019
PC

Disco Elysium to klasyczna gra RPG z rzutem izometrycznym stworzona na wzór największych hitów gatunku. Za jej produkcją stoi estońskie studio ZA/UM.Akcja gry ma miejsce ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?