Star Citizen zgromadziło już ponad 250 milionów dolarów!

Gra pobija kolejne crowdfundingowe rekordy.

@ 02.12.2019, 17:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Star Citizen zgromadziło już ponad 250 milionów dolarów!

Star Citizen to jedna z najdłużej tworzonych produkcji w historii, a przy okazji posiadająca jeden z największych budżetów. Na to przynajmniej wskazują najnowsze informacje dopływające do nas z oficjalnej strony przedsięwzięcia.

Na witrynie Star Citizen widnieje licznik, pokazujący aktualnie zgromadzoną przez deweloperów sumę pieniędzy. Owy licznik przekroczył już magiczną sumę ćwierci miliarda dolarów, czyli po prostu 250 tysięcy. Oczywiście fundusze te zostały przesłane przez samych graczy.

Kwota zabójcza. Zbliżona do miliarda polskich złotych. Nic ponadto nie wskazuje, aby fani Star Citizen mieli nagle przestać je wspierać, mimo że mamy do czynienia z projektem, który wciąż znajduje się w wersji alfa i nie wiadomo kiedy pojawi się jego finalne wydanie.

Star Citizen zmierza wyłącznie na PC. Na drugi kwartał 2020 roku zaplanowano testy beta singlowego trybu nastawionego na rywalizację ze sztuczną inteligencją. Szczegółów na temat inicjatywy jeszcze jednak nie ujawniono.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:54, 02.12.2019
Cytat: News
ćwierci miliarda dolarów, czyli po prostu 250 tysięcy.


Chyba milionów?

Dziwie się, że ludzie nadal wpłacają pieniądze, mimo iż gra jest rozwijana to nikt nie próbuje podać nawet przybliżonej daty premiery. Z drugiej strony nikt nie widzi w tym problemu, że do nieukończonej gry pakowana jest płatna zawartość. Ciekawe czy ta gra wyjdzie za naszego życia.