Wątki Cyberpunk 2077 są bardziej globalne niż te z Wiedźmina - twierdzą deweloperzy

Na potrzeby gry Cyberpunk 2077 napisano mnóstwo linii dialogowych.

@ 02.12.2019, 16:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Wątki Cyberpunk 2077 są bardziej globalne niż te z Wiedźmina - twierdzą deweloperzy

Całkiem niedawno pisaliśmy o tym, że Cyberpunk 2077 będzie oferować nieco krótszy wątek fabularny, w stosunku do Wiedźmina 3. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, poszczególne wątki będą w nim jednak mocniej wpływać na kształt świata - będą bardziej globalne.

Nowe informacje na temat Cyberpunk 2077 docierają do nas za sprawą redakcji Inn:Poland. Jego ekipa miała okazję porozmawiać z dyrektorem opowieści Cyberpunk 2077, Marcinem Blachą. Podczas wywiadu deweloper powiedział sporo interesujących rzeczy.

"Z perspektywy twórcy Cyberpunk 2077 to opowieść o bohaterach postawionych w opozycji do świata, a świat jest jednym z bohaterów i dla mnie to znacznie szersza skala niż opowieści o małych ludzkich dramatach przedstawione w Wiedźminach", powiedział Blacha, a potem ujawnił jak dużo dialogów w grze znajdziemy.

"Ile tekstu przygotowaliśmy ogólnie? Nie robiłem jeszcze dokładnego podsumowania, starałem się jedynie zorientować z jakim rzędem wielkości mam do czynienia, gdy zsumuje się wszystkie słowa napisane przez zespół scenarzystów.

Wyszło mi, że gdy napisaliśmy dwa grube tomy książki samych dialogów i kolejne dwa tomy komentarzy reżyserskich do nich. Tekstów, które nie zostaną nagrane będzie drugie tyle, a słów w dokumentacji do gry nie sposób policzyć, jednak było ich mnóstwo".

Premiera Cyberpunk 2077 zaplanowana została na dzień 16 kwietnia 2020 roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 19 listopada 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?