Phoenix Point - zwiastun premierowy

Nowe dzieło twórcy X-COM jest już prawie na dyskach naszych komputerów.

@ 02.12.2019, 15:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Premiera Phoenix Point, duchowego spadkobiercy serii X-COM, zadebiutuje już jutro, czyli 3 grudnia bieżącego roku. W związku z tym w sieci pojawił się nowy materiał filmowy promujący przedsięwzięcie.

Phoenix Point opracowane zostało przez twórcę serii X-COM, Juliana Gollopa. Tytuł jest oczywiście reprezentantem gatunku gier strategicznych, w którym największy nacisk położono na skomplikowane i niebezpieczne pojedynki z napotkanymi przeciwnikami.

Akcja Phoenix Point toczy się w 2047 roku. Ziemia została wyniszczona przez pandemię wirusa Pandoravirus, który doprowadził do prawie całkowitej zagłady ludzi. Przetrwały jedynie niewielkie grupy podzielone na trzy frakcje, walczące ze sobą oraz z koszmarnymi potworami dookoła.

Phoenix Point zadebiutuje już jutro. Będzie ono dostępne wówczas wyłącznie na PC (wymagania), a nabędziecie je w sklepie Epic. Wydanie dla PlayStation 4 oraz Xboksa One trafią do sprzedaży w najbliższym czasie - konkretnego terminu jeszcze niestety nie ujawniono.


Sprawdź także:

Phoenix Point

Premiera: 03 grudnia 2019
PC

Phoenix Point to taktyczna strategia turowa nawiązująca do klasycznych reprezentantów tego gatunku i czerpiąca z ich rozwiązań. Za projekt odpowiada niezależne Snapshot G...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?