Death Stranding 2 jest możliwe, Kojima zacząłby od zera

Death Stranding może być kontynuowane, jeśli Kojima znajdzie wydawcę.

@ 02.12.2019, 14:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Death Stranding dostępne jest w sklepach mniej więcej od miesiąca. Jeśli do tej pory nie zdecydowaliście się na jego zakup, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję. Jeśli graliście i chętnie zobaczylibyście kontynuację, wiedzcie, że jest na takową szansa.

Hideo Kojima nie ujawnił jeszcze Death Stranding 2, ale słynny projektant chętnie by je opracował. Japończyk rozmawiał niedawno z redakcją portalu Vulture, a w trakcie wywiadu powiedział słów kilka na temat kontynuacji swojego "symulatora kuriera".

Z wypowiedzi twórcy wynika, że prace nad Death Stranding 2 oznaczałyby "start od zera". Co to znaczy? Tego nie wiemy, a jeśli mielibyśmy spekulować, prawdopodobnie chodzi o to, że Kojima musiałby na nowo przygotować ogólną koncepcję rozgrywki. Nie powtarzałby schematów z pierwowzoru.

Czekamy na konkrety, a póki co pamiętajcie, że Death Stranding jest obecnie dostępne wyłącznie na PlayStation 4. Premiera na PC zaplanowana została na przyszły rok.


Sprawdź także:

Death Stranding

Premiera: 08 listopada 2019
PS4, PC

Death Stranding to nowa gra znanego japońskiego producenta, Hideo Kojimy. Autor m.in. marki Metal Gear Solid po opuszczeniu firmy Konami dostał finansowe i techniczne wsp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?