Ghost Recon: Breakpoint - wiemy jakich zmian oczekują właściciele gry

Ubisoft czeka mnóstwo pracy, jeśli firma chce, by Ghost Recon: Breakpoint zyskał przychylność graczy.

@ 02.12.2019, 13:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Pisaliśmy niedawno o tym, że Ghost Recon: Breakpoint otrzymało aktualizację, która odblokowała sporo przedmiotów kosmetycznych, pozwalających na modyfikowanie wyglądu prowadzonego bohatera. Dziś poznaliśmy oczekiwania graczy, jeśli chodzi o kolejne zmiany.

Ghost Recon: Breakpoint nie cieszy się zbyt dużą popularnością, głównie ze względu na to, że firma Ubisoft poszła na łatwiznę i przygotowała system rozgrywki bazujący na innych tytułach do niej należących. W rezultacie Breakpoint nie oferuje niczego unikatowego, a ponadto pełne jest błędów i niedociągnięć.

Francuzi, w obliczu słabej sprzedaży gry, obiecali radykalne zmiany, a krokiem w ich kierunku miała być ankieta, z której deweloper chce się dowiedzieć, jakie zmiany są dla graczy najważniejsze i czym powinien zająć się w najbliższej przyszłości.

Z wyników ankiety dowiadujemy się, że gracze chcą, aby jakość techniczna gry uległa poprawie. Twórcy muszą zakasać rękawy i wyeliminować techniczne niedociągnięcia oraz błędy, które psują zabawę. Ponadto, gracze chcą mieć możliwość werbowania kompanów kontrolowanych przez sztuczną inteligencję. Oznaczałoby to od razu tryb offline.

Do tego dochodzą jeszcze oczekiwania dotyczące usunięcia punktacji wyposażenia oraz podzielonego na poziomy lootu. Gracze (ponad 35% pytanych) uważają, że algorytmy SI przeciwników są do diametralnego przepisania, albowiem całkowicie nie działają.

Wymienione powyżej zmiany nie są niestety łatwe do zaaplikowania. Wiele z nich będzie wymagało ogromnych nakładów pracy ze strony twórców i na chwilę obecną nie wiemy jakie są plany Ubisoftu. Jak tylko poznamy jakieś szczegóły, nie omieszkamy Was powiadomić.

Ghost Recon: Breakpoint dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jeśli rozważacie zakup, pamiętajcie by zerknąć na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?