Star Wars Jedi: Upadły Zakon bije rekordy sprzedaży cyfrowej, twierdzi Electronic Arts

Star Wars Jedi: Upadły Zakon jest grą udaną i okazuje się, że bardzo pożądaną wśród graczy.

@ 27.11.2019, 10:54
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Star Wars Jedi: Upadły Zakon bije rekordy sprzedaży cyfrowej, twierdzi Electronic Arts

Gra Star Wars Jedi: Fallen Order jest dostępna od kilku tygodni i według wydawcy Electronic Arts, miała dość dobry początek jeżeli mowa o sprzedaży w formie cyfrowej.

EA ogłosiło dzisiaj, że w momencie debiutu projektu, stał się on najlepiej sprzedającą się grą Star Wars, jeśli chodzi o sprzedaż cyfrową. Co więcej produkcja stała się również najlepiej sprzedającą się grą Star Wars wydawcy na PC. Powrót EA do sprzedaży gier na platformie Valve na pewno był dużym powodem, dla którego Upadły Zakon był w stanie osiągnąć ten sukces.

Oczywiście ogólna sprzedaż Star Wars Jedi: Upadły Zakon nie przyćmiła sprzedaży Star Wars Battlefront czyStar Wars Battlefront II, w przeciwnym razie wydawca by to powiedział. Biorąc pod uwagę sprzedaż tradycyjną w pudełkach, poprzednie gry prawdopodobnie miały ogólnie silniejsze premiery.

Należy podkreślić, że w ostatnich latach sprzedaż cyfrowa zyskała na popularności. Star Wars Jedi: Upadły Zakon pomogło to ustanowić nowy dobry wynik i uspokoić fanów uniwersum - jak widać dobre Star Wars wciąż są do zrobienia i nadal potrafią się dobrze sprzedawać.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon jest już dostępny na PlayStation 4, Xbox One i PC (sprawdźcie wymagania). Jeśli macie jakieś problemy z jego przejściem, rzućcie okiem na nasz poradnik.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?