Do Red Dead Redemption II zawitały zombie

Stało się tak za sprawą moda dla komputerowej wersji Red Dead Redemption II.

@ 26.11.2019, 13:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Pierwsza odsłona Red Dead Redemption, wydana wyłącznie na PlayStation 3 oraz Xboksie 360, oddała w ręce graczy kilka dodatków, a w ramach jednego z nich - Undead Nightmare - główny bohater przedsięwzięcia musiał się zmierzyć z zombie. Podobną funkcjonalność do dwójki dodają modderzy.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, grupa modderów opracowuje własną wersję Undead Nightmare przeznaczoną dla komputerowej wersji Red Dead Redemption II. Projekt na razie nie ma daty premiery, ale możecie zerknąć na materiał filmowy, ukazujący w nim rozgrywkę.

Zombie, które widać na ekranie, stworzono na postawie ludzi nocy, czyli postaci niezależnych, na które faktycznie można natrafić w Red Dead Redemption II. Modderzy niestety nie zmodyfikowali ich zachowania, zrzeszając ich po prostu w większe grupy. Mod nadal jest jednak rozwijany i być może co nieco się jeszcze zmieni.

Red Dead Redemption II dostępne jest od zeszłego roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4, kilka tygodni temu zadebiutowało też na komputerach osobistych. Jeśli zamierzacie grać na PC, koniecznie sprawdźcie wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:

Red Dead Redemption II

Premiera: 05 listopada 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Red Dead Redemption II to trzecia odsłona cyklu gier akcji rozgrywających się na Dzikim Zachodzie (pierwsze było Red Dead Revolver) w czasach rewolucji przemysłowej. Za j...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   22:01, 26.11.2019
Zapomniałem, że na PC będą mody do tej gry xD Wygląda to całkiem zabawnie, czekam na mody dodające do singla zawartość na którą będzie można w końcu wydawać pieniądze Dumny