Star Wars Jedi: Upadły Zakon - uwaga na błąd, który może uniemożliwić postępy

W Star Wars Jedi: Upadły Zakon jest błąd, który może doprowadzić do tego, że utkniesz.

@ 22.11.2019, 11:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Star Wars Jedi: Upadły Zakon - uwaga na błąd, który może uniemożliwić postępy

Star Wars Jedi: Upadły Zakon to naprawdę wyśmienita gra, o czym przeczytacie już niebawem w naszej recenzji. Występuje w niej jednak błąd, który może doprowadzić do tego, że gracz utknie i konieczny będzie restart zabawy.

Błąd, o którym mowa, pojawia się dość wcześnie. Otóż w miarę postępów mamy możliwość wybrania czy chcemy wyruszyć na planetę Zeffo czy Dathomir. Ta druga jest bardziej wymagająca, ale jeśli mamy ochotę na wyzwanie, możemy się tam wybrać.

Na Dathomir wiele dróg jest niestety zamkniętych ze względu na to, że nie posiadamy jeszcze odpowiednich umiejętności. W jednym konkretnym miejscu występują dwie platformy, oddalone od siebie na tyle, że Cal - główny bohater - prawie dosięga tej drugiej.

W tym momencie powinniśmy skorzystać z podwójnego skoku (Salta Jedi), ale niektórzy, najbardziej uparci, dosięgają platformy bez niego. A wtedy pojawia się problem, bo nieświadomi brną dalej, korzystając z punktu do medytacji, i finalnie nie dadzą rady wrócić, co oznacza konieczność rozpoczęcia zabawy od zera.

Electronic Arts świadome jest występowania problemu i stara się go usunąć. Jak tylko pojawi się odpowiednia poprawka, nie omieszkamy Was powiadomić, a póki co radzimy najpierw udać się na Zeffo, a dopiero w czwartym rozdziale - najwcześniej - wybrać się na Dathomir.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?