Małe napisy w The Outer Worlds? Jest patch naprawiający tę niedogodność

Deweloperzy opublikowali aktualizację, pozytywnie wpływającą na czytelność ekranu w grze.

@ 20.11.2019, 11:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Małe napisy w The Outer Worlds? Jest patch naprawiający tę niedogodność

Twórcy The Outer Worlds bezustannie pracują nad poprawkami dla swojego nowego dzieła. W sieci właśnie pojawił się kolejny owoc ich prac, czyli aktualizacja.

Łatka oznaczona została numerem 1.1.1.0. Pośród wprowadzanych przez nią zmian, jest m.in. poprawka, która usunie błąd powodujący zawieszanie się gry w pewnym konkretnym miejscu na Tartarus. Deweloperzy usunęli też wiele innych niedociągnięć i wprowadzili kilka zmian.

Najważniejsza nowa opcja dotyczy zmiany wielkości czcionek widocznych na ekranie. Niby drobnostka, a w znacznym stopniu poprawia czytelność wszelkich dialogów, będących przecież kluczową kwestią w każdej grze RPG. Co ważne, zwiększając czcionkę, wpływamy też na tekst w terminalach itd.

Aktualizacja The Outer Worlds pobierze się Wam automatycznie, gdy włączycie grę, albo jeśli macie ustawione pobieranie w tle. Tytuł dostępny jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jeśli nie gracie, rzućcie okiem na naszą recenzję, a w przypadku jakichkolwiek problemów odsyłamy do naszego poradnika.


Sprawdź także:
The Outer Worlds

The Outer Worlds

Premiera: 25 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

The Outer Worlds to połączenie pierwszoosobowej gry akcji, strzelanki oraz elementów  cRPG-owych w klimatach postapokaliptycznego science-fiction. Za projekt odpowiada st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?