Red Dead Redemption 2 - kolejny patch dla wersji PC przynosi sporo poprawek

Rockstar wciąż doszlifowuje projekt.

@ 20.11.2019, 09:51
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Red Dead Redemption 2 - kolejny patch dla wersji PC przynosi sporo poprawek

W studiu Rockstar obecnie trwają wytężone prace nad doszlifowaniem portu Red Dead Redemption 2 w wersji na PeCety. Właśnie wypuszczono kolejną łatkę, skupiającą się m.in. na optymalizacji gry.

Łatka waży 2.9GB i jest już dostępna z poziomu Rockstar Game Launcher. Patch ma poprawiać działanie gry na procesorach 4-rdzeniowych oraz 6-rdzeniowych, a także wyeliminować szereg problemów, na które narzekali posiadacze wybranych kart od NVIDIA. 

Aktualizacja naprawia też opisywany wcześniej problem z działaniem niektórych mechanizmów, które zmieniały się zależnie od tego, w ilu klatkach była wyświetlana gra.

Ponadto wyeliminowano szereg określonych sytuacji, podczas których aplikacja crashowała się do pulpitu. Jednocześnie patch przyniósł nową zawartość do trybu multiplayer Red Dead Online.

Co ciekawe, mimo teoretycznej poprawy optymalizacji, część graczy już teraz zgłasza, że Red Dead Redemption 2 po ściągnięciu patcha nie śmiga wcale lepiej - zauważyli nawet drobny spadek klatek. Różnice są niewielkie, ale zdaje się, że przed Rockstar nadal sporo pracy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?