Gran Turismo 7 na premierę PlayStation 5?

Polyphony Digital może wprowadzić na rynek Gran Turismo 7, a nastąpi to w momencie debiutu PlayStation 5.

@ 20.11.2019, 10:41
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Gran Turismo 7 na premierę PlayStation 5?

Zdaniem użytkownika Twittera o pseudonimie PSErebus cena konsoli PlayStation 5 ma wynosić 500 dolarów, a sama premiera nowej generacji wiązać się będzie z dużą premierą Polyphony Digital.

Użytkownik ten w przeszłości ujawnił datę premiery The Last of Us 2. Teraz wziął na tapetę kwestię premiery nowej konsoli japońskiego giganta. W przeszłości line-up gier nie był jakiś szczególnie rozbudowany i zabrakło jednej, wielkiej produkcji, teraz ma się to zmienić ponieważ jego zdaniem w chwili pojawienia się nowej generacji ma również pojawić się następca Gran Turismo Sport.

Siódma, pełnoprawna, odsłona serii mogłaby, a wręcz sprawiłaby, że zainteresowanie i zadowolenie debiutem nowej generacji byłoby większe. Gran Turismo to kopalnia rozgrywki, a na edycję na tej generacji gracze musieli długo czekać, aby finalnie otrzymać projekt bardziej wieloosobowy aniżeli dedykowany singlowi.

PSErebus sądzi, że konsola zostanie zaprezentowana z dniem 8 czerwca, czyli na konferencji jeszcze przed targami E3. W przeliczeniu na naszą walutę koszt przejścia na nową generację to 2500 złotych. Dużo, mało, bylibyście zainteresowani Gran Turismo 7 na starcie generacji?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   11:14, 20.11.2019
To było wiadome, w sumie nie zdziwiłbym sie gdyby jak GT 6 jeszcze na tą generacje wyszedł, też każdy myślał że GT 6 wyjdzie na PS4 a tu suprise.